Staff

Contacts information for O-Ringen's executives.

Henrik Boström, CEO
Tel: +46 (0)70-380 84 89, henrik.bostrom@oringen.se

Mats Adolfsson, Sales
Tel: +46 (0)70-394 50 71, mats.adolfsson@oringen.se

Thomas Westfeldt, Marketing
Tel: +46 (0) 72 278 00 00, thomas.westfeldt@oringen.se

Jan Troeng, Competition & Development
Tel: +46 (0)73-642 26 52, jan.troeng@oringen.se

Jessica Sörndal, Economy
Tel: +46 (0)73-574 21 18, jessica.sorndal@oringen.se

Britt-Inger Dahlbom, Administration 
Tel: +46 (0)72 226 47 98 britt-inger.dahlbom@oringen.se

Christina Gabrielsson
SECRETARY GENERAL O-Ringen Värmland 2017
Tel: +46 (0)70-638 13 43, christina.gabrielsson@oringen.se

Clas Engström
SECRETARY GENERAL O-Ringen Höga kusten 2018
Tel: +46 (0)70 680 80 09, clas.engstrom@oringen.se

Tomas Öberg
SECRETARY GENERAL O-Ringen Kolmården 2019
Tel: +46 (0)70 227 75 40, tomas.oberg@oringen.se

Jens Lindquist
SECRETARY GENERAL O-Ringen Uppsala 2020
Tel: +46 (0)70-377 62 15, jens.lindquist@oringen.se

Copyright © 2015 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision