Funktionärer

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till den lokala ledningsgruppen för O-Ringen Uppsala 2020.

Ledningsgruppen O-Ringen Uppsala 2020

Ledning

Jens Lindquist

jens.lindquist@oringen.se
070-377 62 15

Tävling

Bo Strand

bo.strand@oringen.se

070-999 18 73

Resa

Tom Karlsson

tom.karlsson@oringen.se

076-115 08 93

Boende

Gunnar Bergh

gunnar.bergh@oringen.se

070-592 52 24

Upplevelse

Emma Ingesson

emma.ingesson@oringen.se

070-872 41 35

Ekonomi

Dennis Svensson

dennis.svensson@oringen.se

070-820 17 44

Funktionär

Anna Karlström

anna.karlstrom@oringen.se

076-184 44 97

Marknad

Karolina Andersson

karolina.andersson@oringen.se

070-432 87 29

Sälj

Johan Cederholm

johan.cederholm@oringen.se
070-890 12 35

IT

Patrik Servin

patrik.servin@oringen.se

072-236 86 50

Service

Emma Bromark

emma.bromark@oringen.se

070-224 27 35

Miljö

Erik Jonsson

erik.jonsson@oringen.se

070-587 02 89

Deltagarservice

Annika Ridell

annika.ridell@oringen.se
070-389 40 24

Copyright © 2014-2018 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision