Funktionärer

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till den lokala ledningsgruppen för O-Ringen Höga Kusten 2018.

Ledningsgruppen O-Ringen Höga Kusten 2018

Ledning

Clas Engström

clas.engstrom@oringen.se
070-680 80 09

Tävling

Jan Åhlund

jan.ahlund@oringen.se

070-211 34 94

Resa

Gudrun Pauler

gudrun.pauler@oringen.se

070-319 09 11

Boende

Jan Isaksson

jan.isaksson@oringen.se

070 -692 63 23

Upplevelse

Karin Arvidsson

karin.arvidsson@oringen.se

073-061 20 55

Ekonomi

Hanna Vestin

hanna.vestin@oringen.se

073-054 80 59

Funktionär

Anna-Lena Pessa

anna-lena.pessa@oringen.se

070-226 91 30

Marknad

Jan Näslund

jan.naslund@oringen.se

070-565 51 87

Sälj

Clas Engström

clas.engstrom@oringen.se
070-680 80 09

IT

Susanne Mikaelsson

susanne.mikaelsson@oringen.se

070-396 46 59

Service

Björn Svedin

bjorn.svedin@oringen.se

070-610 17 51

Miljö

Susanne Rantakokko

susanne.rantakokko@oringen.se

073-026 14 43

Deltagarservice

Jan Lindström

jan.lindstrom@oringen.se
070-559 85 87

Copyright © 2014-2018 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision